HeroStreet

Oficjalne Forum Drużyny Hero Street

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji :)

#1 2012-05-08 14:59:07

Tvish

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 1
Punktów :   

Podanie by Tvish !

Nick: Tvish
Lvl: 43 ( ciągle rośnie ! )
Wiek: 15
Długość gry: Jakieś 2-3 tyg.
Doświadczenie z innych gier: Grałem troche w sf game ale to był tylko 20 lvl. Tak to ogółem gram jeszcze w Nostale 80 lvl Avalon. Margonem 18 lvl. Tibia pokemony xd. Metin 2 privy różnego rodzaju. Jakby co pisze o takich grach typu mt2, ponieważ nie podaliście o doświadczenie z jakich gier wam chodzi .
Dlaczego właśnie ty: Szybko wbijam lvl. Jestem w miarę ogarnięty . Łatwo i szybko zawieram nowe przyjaźnie. Nie jestem też jakimś no-life'm który że tak powiem " nakurwia" po 10 h dziennie. Lubie wyjść na miasto, pospacerować, pograć z kumplami w piłkę . To by było na tyle. Według mnie brakuje tutaj punktu np. Opowiedz nam o sobie . Ale to tylko moja sugestia. Dziękuje i pozdrawiam Tvish !

Offline

 

#2 2012-05-12 13:48:37

dudusiowaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie by Tvish !

Nick: dudusiowaty
Lvl:47 i rośnie
Wiek:16
Długość gry:około 3 tygodni
Doświadczenie z innych gier:Sf game 111lvl s4. 110lvl s8. 25lvl s16. XenoxMT2 155lvl. Gladiatus 55 lvl.
Dlaczego właśnie ty:Ponieważ znam się na grze mam wysoki lvl, a wy właśnie takich potrzebujecie. Siedze po 7-8 godzin dziennie. Szybko wbijam lvl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.majowie.pun.pl www.wsztokf.pun.pl www.mfdex.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.grascooby.pun.pl